Siirry sisältöön

Ostoskori

Ostoskorisi on tyhjä

Miesten manuaalikellot osta netistä

Miesten manuaalikelloja verkkokaupasta

Miesten manuaalikellot

Manuaalikellot, eli käsin vedettävät kellot tarjoavat aikamatkan kellovalmistuksen alkujuurille, jossa jokainen näytetty sekunti on itse viritetyn mekanismin tuottama. Manuaalisen kellon vedon virittäminen sormin muodostuu nopeasti helpoksi ja mukavaksi pikku askareeksi tai päivärutiiniksi vaikkapa aamukahvin ohelle.

Manuaalikello on oiva valinta heille, jotka arvostavat perinteisen kellomekaniikkan taidetta ja heille, jotka haluavat kantaa mukanaan jotain ainutlaatuista – kelloa, joka vaatii myös kantajaltaan vuorovaikutusta.

Tuoteselain

Lajittelu

60 tuotetta

Nomos Glashütte Metro Date Power Reserve Ice Blue 1121
Hamilton American Classic Cushion Mechanical 34 H36149710
Hamilton American Classic Cushion Mechanical 34 H36139520
Hamilton American Classic Cushion Mechanical 34 H36129730
Hamilton American Classic Cushion Mechanical 30 H36119520
Hamilton American Classic Cushion Mechanical 30 H36109710
Hamilton American Classic Cushion Mechanical 30 H36109720
Longines Spirit Pilot Flyback Chrono L3.721.4.93.6
Longines Spirit Pilot Flyback Chrono L3.721.4.93.9
Longines Master Collection Chrono Monopusher L2.960.4.93.2
Longines Master Collection Chrono Monopusher L2.960.4.78.2
Nomos Glashütte Metro 38 Date 1102.GB
Nomos Glashütte Club Campus 38 All Olive 739.GB
Nomos Glashütte Club Campus 38 Full Rose 720.GB
nomos-glashutte-club-campus-36-all-olive-707-gb
nomos-glashutte-club-campus-36-full-rose-706-gb
Hamilton Intra-Matic Chonograph H Mechanical H38429710
Hamilton Intra-Matic Chonograph H Mechanical H38429110
Hamilton Intra-Matic Chonograph H Mechanical H38429730
Hamilton Intra-Matic Chonograph H Mechanical H38429130
Hamilton Intra-Matic Chonograph H Mechanical H38429861
Hamilton Intra-Matic Chonograph H Mechanical H38429591
Hamilton Intra-Matic Chonograph H Mechanical H38429541
Longines Spirit Pilot Flyback Chrono L3.721.4.53.2